GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Право на відстрочку від служби в армії

Воскресенье, Апрель 22 2018, 10:50 PM
Доброго дня. Я працюю в приватній школі викладачем, на даний момент планую захищати кандидатську дисертацію. На період аспірантури я отримав відстрочку від строкової служби в армії, проте по закінченню аспірантури відстрочка закінчується. Згідно статті 17 про військову службу педагогічні працівники мають право на відстрочку від строкової служби для продовження професійної діяльності.

"Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу

1. Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
2. Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:
.........
13) Відстрочка від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності
надається таким громадянам призовного віку:
педагогічним працівникам з повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є загальноосвітні
навчальні заклади, за умови повного навантаження на займаній посаді, - на весь період їх роботи за
спеціальністю;"

Чи можу я розраховувати на позитивне рішення призовної комісії на відстрочку, якщо я працюю викладачем у приватному загальноосвітньому навчальному закладі, але за спеціальністю я не педагог?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Апрель 23 2018, 11:41 AM - #Постоянная ссылка
    Ви можете розраховувати на позитивне рішення призивної комісії про відстрочку від строкової служби лише у тому разі, якщо ви працюєте за спеціальністю,яка вказана у вашому дипломі.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ