GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Какие нормативные акты определяют
правила бумажной переписки с гос. чиновниками, в случаях, когда эту переписку придется использовать в судебном процессе? Каким способом отправлять письма, что учитывать при составлении текстов писем?
Нравится

Ответ принят

Пятница, Август 25 2017, 10:50 AM - #Постоянная ссылка
Шановний Святославе!
Відповідаючи на ваше запитання інформуємо Вас про наступне:
1. Основними нормативно-правовими актами, які встановлюють правила переписки з державними чиновниками ( і не лише з ними) є:
- Закон України "Про звернення громадян" №393/96-ВР від 02..10.1996 року зі змінами та доповненнями;
- Указ ПРезидента України " Про першочергові захожи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів дерджавної влади та органів місцевого самоврядування" №109/2008 від 07.02.2008 року :
- Постанова Кабінету Міністрів України 14.04.1997 року №348 " Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації".
2. На нашу думку найкришщим способом листування з перерахованими Вами органами це листування рекомендованими листами з повідомленням. Таке листування убезпечить Вас від того, що Ваш лист зможе "пропасти", окрім цього Ви будете знати хто і коли отримав його, що у подальшому надасть змогу доказати про інсування такого листа та отриманн/неотримання на нього відповіді. Окрім цього Хочемо нагадати Вам, що відповідно до статті 12 ЗУ №393/96-ВР, його дія не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений кримінальним процесуальним, цивільно-процесуальним, трудовим законодавством, законодавством про захист економічної конкуренції, законами України "Про судоустрій і статус суддів" та "Про доступ до судових рішень", Кодексом адміністративного судочинства України, законами України "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про виконавче провадження".
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ