GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

У серпні 2015 року я звернулася з заявою до слідчого про визнання мене потерпілою у кримінальному провадженні, слідчий мою заяву задовольнив та 15.08.2015 року видав мені пам'ятку про процесуальні права та обов'язки потерпілої у кримінальному провадженні та допитав мене у якості потерпілої. Крім того, у березні 2016 року я оскаржувала постанову слідчого про закриття кримінального провадження в Апеляційному суді у якості потерпілої та апеляційний суд мою скаргу потерпілої задовольнив. Але, 11 травня цього року прокурор - процесуальний керівник у кримінальному провадженні виніс постанову про відмову у визнанні мене потерпілою. Тож у мене до Вас таке запитання - чи треба оскаржувати таку постанову прокурора у слідчого судді, якщо моя пам'ятка потерпілої не відібрана та має юридичну силу, тож у справі існує два процесуальних взаємопротиречивих документа? Заздалегідь вдячна вам за відповідь.
Нравится

Ответ принят

Понедельник, Май 22 2017, 11:43 AM - #Постоянная ссылка
Шановна Раїса, відповідно до статі 303 КПК України Ви також маєте право оскаржити постанову слідчого прокурора про відмову у визнанні потерпілим - особою, якій відмовлено у визнанні потерпілою до суду.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ