GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Покупка химических веществ

Понедельник, Февраль 20 2017, 09:38 PM
Доброго времени суток, хотел бы уточнить попадает гражданин под статью если он хранит второе производит , третье продает и четвертое покупает химические вещества которые в теории могут гореть или взрываться с другими веществами , примеры двойного назначения много тот же хлорат калия который используют в спичках и продают.
Прекурсоры , наркотические даже не обсуждаются тут и так все понятно
Нравится

Ответ принят

Вторник, Февраль 21 2017, 01:25 PM - #Постоянная ссылка
Оскільки ви не вказали, про які саме речовини йде мова, надати точну відповідь складно.
Наразі, поки речовини не перебувають у списку заборонених чи щодо використання таких не введено обмеження, потенційної небезпеки нема. Та, якщо буде здійснено кримінальне правопорушення(вибух, отруєння та ін.) до якого вас можуть "прив'язати" чи ви могли б мати будь-які стосунки з підозрюваними у вчиненні вищезазначеного правопорушення то наявність у вас відповідних потенційно небезпечних речовин, може стати підставою для залучення вас до кримінального процесу у якійсь з неприємних якостей.
Нижче додано два посилання на перелік особливо небезпечних хімічних речовин, виробництво яких підлягає ліцензуванню та небезпечних забруднюючих речовин, викиди яких в атмосферне повітря підлягають регулюванню. Ознайомтесь, будь ласка.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ