GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Подскажите, а можно ли сделать так,чтобы алименты выплачивать исключительно на банковский счет именно на ребенка открытый,так чтобы горе -мамаши не давать не копейки,так как веры ей нет и можно ли подать иск в суд чтобы забрать ребенка к отцу,мамаша за всю жизнь нигде не работала и вообще непонятно за что и как живет
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Воскресенье, Февраль 18 2018, 05:03 PM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня. Ви як сторона виконавчого провадження щодо стягнення аліментів маєте право звернутися до державного виконавця щодо контролю за доцільністю використання коштів на дитини. (інакше кажучи перевірити чи дійсно кошти яі сплачуються на утримання дитини витрачаються да неї).
  Змінити сторону виконавчого провадження щоб кошти надходили на рахунок самої дитини можливо, але виключно за рішенням суду. Данне питання регулюється значним колом обставин, в звязку з чим Вам рекомендую звернутися до місцевого юриста або адвоката.
  Щодо встановлення місця проживання дитини, також це питання визначає суд, якщо добровільно не вдається врегулювати спір. перш за все Вам необхідно звернутися до місцевого відділу з справ дітей, там Вам підскажуть як діяти далі.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ