GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Податкова знижка

записано в Договори
Воскресенье, Август 27 2017, 06:53 PM
Здравствуйте , подскажите , я поступил на контрактной основе до ВНЗ , моя мама работает официально преподавателем в школе , имею я на податкову знижку ( тоесть вернуться средства за обучение ) , и что для этого нужно сделать ?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Воскресенье, Август 27 2017, 10:56 PM - #Постоянная ссылка
    Шановний Максе!
    Питання щодо податкової знижки у кожному окремому випадку вирішується органами ДФС України.
    Згідно з п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України платник податку на доходи фізичних осіб має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Така сума не може перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року. Право на нарахування податкової знижки має резидент України.
    Перше, про що варто пам’ятати батькам непрацюючих студентів – для реалізації права на податкову знижку необхідно подати до державної фіскальної служби за місцем податкової адреси (реєстрації) декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання декларації для реалізації права на податкову знижку за 2017 рік (оплата за перший семестр 2017-2018 навчального року) – 31 грудня 2016 року.
    Отже Вашій мамі потрібно звернутися до ДФС за місцем податкової адреси для отримання інформації щодо подання декларації ита інших питань, які можуть бути під час її оформлення. Хай щастить Вам.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ