GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Товар (шпалери) належної якості у цілістній упаковці був відправлений Новою поштою на 13й день з моменту його покупки через інтернет-магазин, але надійшов продавцеві на 16й день з моменту покупки. Продавець відмовляється повертати гроші за товар, ссилаючись на те, що отримав його пізніше 14 днів. Чи є правомірними дії продавця? Як вираховуються 14 днів впродовж яких покупець має право на повернення товару у випадку з інтеренет-магазином, коли прдавець і покупець знаходяться у різних містах?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Четверг, Май 04 2017, 12:59 PM - #Постоянная ссылка
    Товар у 14 денний належноі якості підлягає обміну, а у разі неможливості провести обмін покупцю повинні повертатися сплачені ним кошти за товар .У Вашому випадку потрібно було надіслати відповідну заяву продавцю про розірвання договору купівлі-продажу, передавши цю заяву у поштове відділення в останій день Ви встигли б, а товар також повинен бути надісланим по зворотньому шляху.Вирішувати Ваше питання буде необхідно через суд, хоча потрібно звернутися до інспекціі по захисту прав споживачів.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ