GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Чи має право патрульна поліція фотографувати машину зупиненого водія на свій власний мобільний, чи будуть такі фото належними доказами? І яким законом це передбачено?
Нравится

Ответ принят

Воскресенье, Ноябрь 19 2017, 04:58 PM - #Постоянная ссылка
Доброго дня! Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про Національну поліцію" поліція може застосовувати такі превентивні заходи: застосування технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Воскресенье, Ноябрь 19 2017, 05:37 PM - #Постоянная ссылка
    Разом з тим, варто звернути увагу, що при цьому патрульний не має права поширювати фото у ЗМІ та в мережі Інтернет, оскільки це буде порушенням законодавства про захист персональних даних.

    Важливу роль відіграє те, яке, на думку, патрульного скоєно правопорушення, який факт може підтвердити фото.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ