GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Уважаемый посетитель!

Мы всегда рады Вам помочь, предоставив юридически грамотный ответ на вопрос в течение 24 часов.
Также нам не безразлично насколько своевременной и полезной оказалась наша консультация.
Просим Вас оценить качество предоставляемой услуги, сделав отметку "Нравится".
Вы также можете направить свой отзыв администратору по адресу: pravolegal@gmail.com

О неявке в суд потерпевшего

записано в Про суди в Україні
Пятница, Январь 13 2017, 07:16 PM
Здравствуйте, я являюсь одной из потерпевших в деле против кредитного сообщества. Мне пришла повестка в Запорожский суд с указанием 29 дар в течении января, февраля и марта. Я работаю, и не могу пропускать работу, плюс затраты на проезд. Что мне будет в случае неявки на судебные заседания?
Нравится
Ответы (2)
  • Ответ принят

    Понедельник, Январь 16 2017, 01:51 PM - #Постоянная ссылка
    Відповідно до ч. 2 ст. 169 Цивільного кодексу України суд відкладає розгляд справи у разі першої неявки в судове засідання сторони або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, оповіщених у встановленому порядку про час і місце судового розгляду, якщо вони повідомили про причини неявки, які судом визнано поважними.
    Іншими словами, якщо позивач не з’явиться в судове засідання вперше, то розгляд справи буде відкладено завжди, за винятком випадку, коли сам позивач письмово просив справу розглядати без нього.
    Причини неявки не мають значення. Проте, якщо ви бажаєте, щоб судовий розгляд відбувався без вас, ви повинні подати суду заяву про судовий розгляд без вашої участі.
    Нравится
    • Центр Львів
      больше месяца назад
      Із питання незрозуміло чи це цивільний чи кримінальний процес.
    The reply is currently minimized Show
  • Ответ принят

    Понедельник, Январь 16 2017, 01:41 PM - #Постоянная ссылка
    Доброго дня.
    Відповідно до ст. 139 КПК України - якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з’явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі від 0,5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати - у випадку неприбуття на виклик слідчого судді, суду (до речі, у випадку неприбуття на виклик слідчого, прокурора на особу накладається грошове стягнення у розмірі від 0,25 до 0,5 розміру мінімальної заробітної плати).
    Вам необхідно письмово повідомити суд, про те,що Ви не можете явитися на судове засідання з поважних причин.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ