GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Добрий день!

Питання таке - за якою юридичною нормою/законом можно отримати гарантовану суму відшкодування коштів за вкладами банківського договору (депозиту) за рахунок коштів Вонду гарантування вкладів фізичних осіб
ПІСЛЯ ВНЕСЕННЯ ЗАПИСУ ПРО ЛІКВІДАЦІЮ БАНКУ як юридичної особи ДО Единого державного реєстру юридичних осіб?

Я - вкладник банку що ліквідується. Відповідно до ст. 26 ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи. Цей запис буде зроблений 17.12.2017 року.

Наразі у ВАСУ знаходится справа щодо забовязання Уповноваженої особи фонду гарантування, яка відмовляє мені у внесенні даних про мене, внести запис про мій банківський вклад (депозит) до гарантованих державою 200 тис. грн до реєстру вкладників, що мають право на відшкодування суми свого вкладу за рахунок коштів Фонду гарантування.

Справа до розгляду досі не призначена, хочу строки на її розгляд давно пройшли.

Так ось питання - що мені робити:
- на підставі якого закаону звертатися за відшкодуванням після внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи;
- куда саме - до якої державної установи або до якого суду мені звертатися за захистом моїх прав?

Дякую за допомогу.

З повагою,
ошуканий вкладник банку, що ліквідується
та з вірою у верховенство права в нашії державі!
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Суббота, Ноябрь 18 2017, 03:18 PM - #Постоянная ссылка
    Доброго дня! На жаль, вплинути на строк розгляду справи в суді неможливо.
    В сфері захисту ваших прав ви зможете опиратися на закони України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб"http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4452-17, "Про банки і банківську діяльність" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2121-14, а також "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2343-12


    Для конкретизації відповіді, напишіть, будь ласка, яка загальна сума вкладу у Вас, в якому банку?
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ