GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Доброго дня! Цього року закінчився термін дії договору земельного паю. Орендар був повідомлений за два місяці до закінчення договору про те, що продовжувати його ми не будемо. Тепер він вимагає плати за оброблені орендовані землі. Сума більше 50 000 гривень. Також не віддав гроші за цей рік, аргументуючи це тим, що "в минулих роках давав більше, ніж прописано в договорі". Але цей відсоток менший, ніж 3% згідно законодавтсва. Як бути в такій ситуації? Дякую!
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Ноябрь 22 2016, 09:17 PM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!

  Орендар та орендодавець мають виконувати умови договору, тому виплата орендного паю мала відбуватися виключно за умовами договору та в сумі, яка ним передбачена, але не менше 3% від вартості землі.

  Що стосується вимог орендаря, якщо такі дії не передбачені договором, він не має права вимагати від вас плати за оброблену землю.
  В вашій ситуації потрібно пояснити орендарю, що в разі невиплати орендної плати, ви вимушені будете звернутися до суду та стягнути вказану плату.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ