GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

не законі дії ДАІ

записано в Про суди в Україні
Воскресенье, Январь 29 2017, 09:13 PM
доброго дня!! така ситуація. 24 листопада, згідно мене був складений протокол по ст130, на основі мед висновку по результатам еспрес тесту. , протокол був направлений до суду.
22 грудня був суд постанова суда відправити на усунення недолікі протокол та висновок., бо висновок складений на формі за 2009 р. а не нова форма 2015р.
23 грудня я отримав результати хіміко токсилогічної експертизи, де вказано, що в мочі не виявлено наркотичних речовин, а також повідомлено проте , що висновок по результатам теста відмінено .
Також я 1 грудня написавла скаргу в ДАЇ , на дії інспекторів.
Відповідь від ДАЇ я отримала аж 13 січня 2017р, де вони стверджують , що дії працівників правильні, бо я була під наркотичним сп"янінням. Це жах , ще 23 грудня висновок відмінено, самою лікарнею, а також 23 грудня вже були результати хіміко токс. експертизи, де наркотиків не виявлено, а вони , даї дають таку відповідь?
Вже пройшов місяць після суду, друге засідання не назначене бо протокол гаї так і не повернуло. назад до суду.
І як працівники даї збираються виправляти недоліки у висовку , ? висновок давно відміненно, він є не дійсним.
подать на моральні збитки на інспекторів не можу бо не має постанови суду.. Скажіть будь ласка чи є якісь терміни , норми , через який час даї повинно повернути в рамках закону, ? бо таке враження що ціле спрямовано держуть так довго даї протокол та не повертають до суду. що робити в такій ситуації?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Понедельник, Январь 30 2017, 11:10 AM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня! Для отримання протоколу про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, Вам необхідно звернутися одночасно в дві установи: до суду з письмовою заявою про ознайомлення з матеріалами адміністративної справи та отримання копії адміністративного протоколу та до органів ДАІ з письмовою заявою про надання протоколу про адміністративні правопорушення.

  Пунктом 5 розділу 1 Інструкції передбачено, що: «у разі виявлення правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, якщо воно вчинене особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, або його розгляд не віднесено до компетенції Національної поліції України, поліцейський відповідно до статті 255 КУпАП складає протокол про адміністративне правопорушення.
  Поліцейські складають протоколи про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, передбачені частинами четвертою і сьомою статті 121, частинами третьою і четвертою статті 122, статтями 122-2, 122-4, 122-5, частинами другою і третьою статті 123, статтею 124, частиною четвертою статті 127, статтями 127-1, 130, 139, частиною четвертою статті 140, 188-28 КУпАП.
  П. 1 Розділу 2 «Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі», затвердженої наказом Міністерства внутрішніх
  справ України 07.11.2015 № 1395 до протоколу про адміністративне правопорушення долучаються:
  1) письмові пояснення свідків правопорушення у разі їх наявності;
  2) акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу у разі здійснення його затримання;
  3) акт огляду на стан сп’яніння у разі проведення огляду на стан сп’яніння;
  4) інші документи та матеріали, які містять інформацію про правопорушення.
  2. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності. За наявності свідків і потерпілих протокол про адміністративне правопорушення підписується також цими особами.
  У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу про адміністративне правопорушення в ньому робиться відповідний запис, який засвідчується підписами двох свідків.
  Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, а також викласти мотиви своєї відмови від його підписання, які долучаються до протоколу.

  Стаття 254 Кодексу України про адміністративні, передбачено, що про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол ( z1116-12 ) уповноваженими на те посадовою особою або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності.
  Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.
  П. 3 розділу 3 Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі, затвердженої, наказом Міністерства внутрішніх
  справ України 07.11.2015 № 1395, судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами четвертою та сьомою статті 121, частиною четвертою статті 122, статтями 122-2, 122-4, 122-5, частинами другою і третьою статті 123, статтею 124, частиною четвертою статті 127, статтями 127-1, 130, 139, частиною четвертою статті 140, статтею 188-28 КУпАП, а також справи про адміністративні правопорушення, вчинені особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років.
  Однак, статтею 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин: відсутність події і складу адміністративного правопорушення; скасування акта, який встановлює адміністративну відповідальність;закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу та ін.

  Таким чином, у випадку, якщо патрульною поліцією буде повторно передано протокол про адміністративні правопорушення в суд на розгляд, Вам потріно буде подати в судовому засіданні письмове заперечення в якому викласти свої заперечення взв’язку з тим, що у Вас в крові не виявлено наркотичних речовин, докласти до нього висновок лікаря про відсутність наркотичних речовин в крові та просити суд закрити провадження по адміністративній справі згідно ч. ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в зв’язку з скасуванням акта (висновку лікаря), який встановлює адміністративну відповідальність.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ