GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

На сесії міськради розглядалось питання присвоєння чергового рангу голові міськради. яке було прийняте без обговорювання звичайним голосуванням. Мене, як депутата цікавить порядок і яка необхідна документація для присвоєння чергового рангу голові міськради?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Пятница, Декабрь 29 2017, 02:40 PM - #Постоянная ссылка
  Порядок присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування визначений статтею 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Ранги посадовим особам місцевого самоврядування присвоюються в індивідуальному порядку відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації та результатів роботи.
  Ранги присвоюються одночасно з прийняттям (обранням) на службу в органи місцевого самоврядування або призначенням (обранням) на вищу посаду.
  Особам, які призначаються на посади з випробувальним строком, ранги присвоюються після його закінчення, за результатами роботи.
  Відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” ранги, які відповідають посадам першої та другої категорії, а також ранги сільським, селищним, міським головам, головам районних, районних у містах рад присвоюються за рішенням відповідної ради в межах відповідної категорії посад.
  Ранги, які відповідають посадам третьої – сьомої категорії, присвоюються відповідно сільським, селищним, міським головою, головою обласної, районної, районної у місті ради.
  Ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи. Особам, які вперше приймаються (обираються) на службу в органи місцевого самоврядування, присвоюється, як правило, найнижчий ранг, передбачений для відповідних категорій посад.
  Особам, які призначені на посади і мають ранги посадових осіб місцевого самоврядування або ранги державного службовця, присвоєні за попереднім місцем роботи, надбавка за ранг у період випробувального строку проводиться відповідно до цих рангів.
  Черговий ранг присвоюється за умови, якщо посадова особа успішно відпрацювати на займаній посаді не менш як два роки з урахуванням часу присвоєння попереднього рангу державного службовця.
  Черговий ранг не може бути присвоєний посадовій особі, до якої протягом останнього року застосовувалися дисциплінарні стягнення, а також у період перебування під слідством.
  Затримка у присвоєнні чергового рангу до одного року може застосовуватися як захід дисциплінарного впливу.
  За виконання особливо відповідальних завдань посадовій особі місцевого самоврядування може бути присвоєно черговий ранг достроково у межах відповідної категорії посад.
  При призначенні посадової особи місцевого самоврядування на більш високу посаду їй присвоюється ранг у межах категорії посади, яку вона зайняла. У разі, коли посадова особа займає більш високу посаду в межах однієї категорії посад, їй може бути залишений попередній або присвоєний більш високий ранг у межах цієї категорії посад з урахуванням професійної кваліфікації та результатів роботи.
  Якщо посадова особа місцевого самоврядування обрана чи призначена на посаду нижчої категорії або залишила службу в органі місцевого самоврядування, за нею зберігається присвоєний ранг.
  За сумлінну працю посадовій особі місцевого самоврядування при звільненні зі служби у зв’язку з виходом на пенсію може бути присвоєно черговий ранг поза межами відповідної категорії посад, якщо вона має найвищий ранг у цій категорії посад не менше двох років.
  У розділі трудової книжки “Відомості про роботу” посадової особи місцевого самоврядування робиться запис про присвоєння, зміну чи позбавлення її відповідного рангу із зазначенням порядкового номеру запису, дати внесення запису, підстави для внесення запису (розпорядження керівника, дати його видання і номеру).
  Посадова особа місцевого самоврядування може бути позбавлена рангу лише за вироком суду. При виявленні порушень Закону при присвоєнні рангів, вони мають бути усунені рішенням сесії відповідної ради або розпорядженням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ