GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Направлення до лікаря

записано в Загальні питання
Пятница, Январь 05 2018, 03:55 AM
Доброго дня.
Допоможіть, будь ласка, розібратися. Я працюю та проживаю в Києві, тому можливість регулярно відвідувати лікаря я маю лише в Києві. В мене виникла потреба в консультації психотерапевта. Без направлення відвідувати його протягом тривалого часу я не можу за браком коштів. Тому, щоб продовжити лікування, я маю взяти направлення, як я розумію в сімейного лікаря чи в терапевта державного медзакладу. Моє місце прописки - в іншому місті. Але в своєму місті мені не дає направлення жоден лікар державного медзакладу, і кожен каже: "йдіть до психотерапевта нашої клініки". Чи маю я право отримати в них направлення до спеціаліста в Києві? Чи можна в таких випадках брати направлення в приватного терапевта? Якщо ні, то чи можна взагалі лікуватися у вузького спеціаліста безкоштовно, маючи прописку в іншому місті, і як?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Суббота, Январь 06 2018, 11:17 AM - #Постоянная ссылка
  Доброго Вам дня. Громадяни України мають право обирати самостійно у якого лікуватись це по перше.
  По друге - в поліклініці за місцев Вашого постійного мешкання Вам повинні завести консультаційну картку пацієнта, на основі довідки з місця помешкання, де буде вказано, що Ви дійсно мешкаєте за вказаною адресою але незареєстровані. Візьміть цю довідку і зверніться до Вашої поліклініки в м. Київ, за участком. З прошедшими та наближающимися святами :-)
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ