GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

на адресу ФОП, який здійснює свою діяльність у магазині, надійшов лист від ГУ Держпродспоживслужби про порушення щодо розміщення зовнішньої реклами на будівлі магазину, а саме: розміщений фотоплакат із зображенням пляшки пива торгівельної марки, яке зі слів листа є порушенням закону "Про рекламу" та є забороненим.
Вказаний плакат розмістила торгівельна компанія торгівельної марки, яка поставляє продукцію до вказаного магазину на підставі договору. Вказаний плакат розміщений на будівлі магазину уже великий час, і тільки зараз надійшов лист. У вказаному листі ГУ також - вимагають надати копії документів про рекламу, акти виконаних робіт та попереджено про порушення ч.6 ст.27 закону "про рекламу" і сплату штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімувів доходів громадян, або у розмірі до 300. Прошу надати консультацію з цього питання, і що робити ФОП.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Декабрь 18 2017, 12:40 PM - #Постоянная ссылка
    Вам треба оскаржити даний лист, для цього краще звернутись до адвоката, так як є багато нюансів та треба бачити лист, а також детально знати суть справи .
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ