GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

моральна та матеріальна шкода

записано в Про суди в Україні
Пятница, Февраль 17 2017, 04:00 PM
доброго дня! така ситуація. 24 листопада, відносно мене було складено протокол ст130, по результатам експрес тесту . 22 грудня був суд, постанова суду відправити протокол та висновок на усунення недолікі, бо висновок складений на формі документа 2009 року,
23 грудня було отримано результати хіміко токсичної експертизи, де не виявленно вміст наркотиків, також 12 січня наказом лікарні був скасований висновок,.
На даний час відомо , що справа буде закрита по ст 247. враховуючи те , що мене абсолютно не вину, обвінили ні за що не про що, те що працівники даї були в змові з працівниками лікарні, було очевидно, а саме медсестра цілеспрямовано пошкодила тест, вона спеціально його перевернула і рідина вилилась на стіл.
А також в протоколі вказано сідки зупинки фельшер та санітарка , яких на місці зупинки ну ніяк не було.
Вони були в лікарні на зміні там же і розписалися в протоколі, фальсифікували
. Скажіть будь ласка чи є сенс подати на моральні та матеріальні збитки на працівників даї та на працівників лікані та лже свідків?
Якщо це можливо, то будь - ласка підскажіть, як цього можна домогтися, і що конкретно для цього потрібно.?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Февраль 20 2017, 10:46 PM - #Постоянная ссылка
    Моральну і матеріальну шкоду можна вимагати компенсувати лише у випадку, якщо можна довести в суді, що через затримання ви були позбавлені можливості заробляти кошти, навчатись і т.д. Тобто має бути доведено, що ви понесли матеріальні втрати з вини інших осіб. Довести це важко. Щодо неправдивих свідчень. Потрібно звернутись до поліції із заявою, де детально описати ситуацію та осіб, що надали неправдиві свідчення. За це передбачено кримінальну відповідальність і це можливо довести у вашому випадку.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ