GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Доброго вечора! Мені були нанесені тілесні ушкодження. Поліція спочатку не відкривала кримінальне провадження по заяві про злочин (порушення ст. 214 КПК доведено Висновком службового розслідування), а після відкриття кримінального провадження по ст. 125 КК України поліція затягує розслідування, порушуючи розумні строки досудового розслідування. З моменту нанесення тілесних ушкоджень минуло 1 рік і 10 місяців. На скарги до місцевої і обласної прокуратури отримані лише формальні відписки про те, що «надано вказівки щодо активізації досудового розслідування». Строк давності по даному злочину – 2 роки, після цього винні особи будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Враховуючи бездіяльність поліції мною був поданий позов до суду - ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення моральної шкоди, завданої бездіяльністю органу досудового розслідування. Відповідачі: Відділ поліції, що здійснює досудове розслідування та Обласне управління Державної казначейської служби України. В позові аргументована бездіяльність поліції та ігнорування органом досудового розслідування вказівки прокуратури оголосити підозру винним особам. В прохальній частині позову, керуючись ст.ст. 3-11, 60, 88, 212-215 ЦПК України, я прошу суд Стягнути з Державного бюджету України через Управління Державної казначейської служби України, шляхом безспірного списання коштів з єдиного казначейського рахунку, на користь мене компенсацію за заподіяну моральну шкоду в розмірі ХХХ гривень, завдану бездіяльністю Відділу поліції, що веде досудове розслідування. Суддею було відкрито провадження по моїй заяві.

Наразі Обласне управління Державної казначейської служби надіслало мені Відзив на мою позовну заяву про стягнення моральної шкоди, завданої бездіяльністю органу досудового розслідування. У Відзиві вказано: « У Обласного управління Державної казначейської служби України відсутні повноваження на здійснення безспірного списання коштів державного бюджету для задоволення позовних вимог Позивача, а отже Управління не є належним відповідачем у даній справі», а також просить суд Відмовити Позивачу у задоволенні позовних вимог у повному обсязі».

Питання: Хто в такому разі є належним відповідачем у справі щодо виплати компенсації моральної шкоди щодо бездіяльності органу досудового розслідування (за рахунок затягування строків досудового забезпечується уникнення кримінальної відповідності винними особами, проведені експертизи щодо становлення ступеню тілесних ушкоджень та є свідки події)
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Понедельник, Январь 29 2018, 11:02 AM - #Постоянная ссылка
  Дане питання потребує більш детального вивчення. Раджу вам звернутись до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за місцем вашого проживання.
  Нравится
  Кам'янець-Подільський Центр правової інформації і консультацій
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ