GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Август 12 2014, 02:55 AM - #Постоянная ссылка
  По-перше, все залежить від виду депозиту, тому щоб відповісти на Ваше питання напевне -потрібно бачити умови депозитного договору. Деякі банки не повертають депозит і навіть не завжди роблять це при настанні форс-мажорних обставин, таких як хвороба у Вашому випадку. Хоча відомі випадки, коли банки поводилися доволі шляхетно і йшли на зустріч вкладнику.
  Якщо умови дозволяють достроково знімати відсотки чи тіло кредиту повністю, то є певні механізми повернення грошей. При цьому малоймовірно, що вам можуть дозволити забрати частину депозиту. Зазвичай повернення депозиту супроводжується розірванням договору.
  У випадку відмови банку виконати умови договору і повернути Вам депозит, ви можете звернутись зі скаргою на дії банку до Національного банку України.
  Проте варто пам'ятати, що той же Національний банк, регламентуючи діяльність всіх банків і здійснюючи контроль над ними, може спеціальним наказом заборонити повертати депозити. Все залежить від економічної та політичної ситуації в країні. Сьогодні такі обмеження є щодо валютних депозитів.
  Інший спосіб - подати до суду. При цьому це буде майновий спір і ви сплатите 1% від суми позову (але не менше 243,6 грн і не більше 3654,00 грн), хоча він може бути стягнутий з відповідача у разі задоволення позову.
  Щодо тимчасової адміністрації, то її введення не означає обов'язкову ліквідацію банку. Це механізм в першу чергу застосовується Нацбанком для фінансового оздоровлення банківської установи, яка зіткнулась з певними проблемами чи допустила порушення законодавства.
  Щодо цілісності грошей, то діє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, участь у якому обв'язкова для кожного банку. І у разі ліквідації банку до сума депозиту повертається у межах 200 тис. грн.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ