GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Зняття арешту з авто

записано в Про суди в Україні
Среда, Февраль 15 2017, 08:43 PM
​я придбала авто через аукціон ДП "СЕТАМ", але на ньому є 2 арешти 2008 і 2010 років, мені необхідно звнрнутися до суду щоб їх зняли, але я не знаю який саме суд займається такими справами господарський чи місцевий, не підкажете?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Четверг, Февраль 16 2017, 12:36 PM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!

  Відповідно до п.7 Порядку реалізації арештованого майна, затвердженого Наказом мінюсту від 29.09.2016 № 2831/5, не пізніше наступного робочого дня з дня видачі/надсилання акта про проведені електронні торги переможцю виконавець виносить постанову про зняття арешту з реалізованого майна, накладеного відділом державної виконавчої служби (приватним виконавцем) (крім арешту, накладеного на виконання рішення суду про вжиття заходів для забезпечення позову). Копії постанови виконавця про зняття арешту з реалізованого майна надсилаються не пізніше наступного робочого дня після її винесення переможцю та відповідному органу (установі) для зняття арешту.

  Тому, для зняття арешту з автомобіля вам не потрібно звертатися до суду, арешт знімається за постановою державного виконавця.

  Якщо ж арешт накладено за рішенням суду - вам слід звернутися з відповідною заявою про зняття арешту до того суду, який цей арешт наклав.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ