GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

зміна цільового призначення землі

записано в Земельні питання
Суббота, Декабрь 09 2017, 10:26 AM
Доброго дня! Поясніть, будь-ласка, який порядок зміни виду угідь земель сільськогосподарського призначення приватної власності? Чи можна земельну ділянку для сінокосіння розорати і використовувати для ведення товарного с.г. виробництва?Дякую.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Понедельник, Декабрь 11 2017, 04:26 PM - #Постоянная ссылка
  Згідно ст.1 ЗУ «Про землеустрій» №858-IV від 22.05.2003 р., цільове призначення земельної ділянки, це використання земельної ділянки за призначенням, визначеним на підставі документації із землеустрою у встановленому законодавством порядку.
  Цільове призначення земельних ділянок, які надані громадянам у власність чи постійне користування, зазначається в державних актах на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою.
  Таким чином, цільове призначення конкретної земельної ділянки фіксується у рішенні уповноваженого органу про передачу її у власність або надання у користування та в документі, що посвідчує право на земельну ділянку.
  Виходячи з принципу ЗК України щодо раціонального використання та охорони земель, зміна виду використання землі в межах її цільового призначення повинна проводитися у порядку, встановленому для зміни цього цільового призначення землі.
  Крім того, ЗК України передбачає зміну цільового призначення землі органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про передачу цих земель у власність або надання у користування, вилучення (викуп) земель і затверджують проект землеустрою або приймають рішення про створення об'єктів для ведення фермерського господарства.
  Згідно з ч.3 ст.20 ЗК України зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок.
  У відповідності до ст.21 ЗК України, визначені наслідки порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ