GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

звільнення

Суббота, Март 31 2018, 03:44 PM
я військовослужбовець, учасник АТО, підписав контракт 13.11.2015 року строком "до дій особливого періоду", в період звільнення я ще не знав хочу я ще на 3 роки підписати контрак, або звільнитись, рапорта на звільнення та продовження контракту не писав, хочу звільнитись, комбат не підписує мій рапорт на звільнення, як мені можна звільнитись?
Нравится
Ответы (2)
 • Ответ принят

  Понедельник, Апрель 02 2018, 10:42 PM - #Постоянная ссылка
  ось, подавав рапарт, командир батальйону відмовив, сказавши те що закон вийшов тільки на рік з моменту підписання законопроекта, тобто до 07.01.2018 , ось і хочу я з'ясувати, можу лі я звільнитись, чи чекати підписання іншого законопроекту про звільнення контрактників які уклали контрак до "дій особливого періоду"
  Вложения:
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
 • Ответ принят

  Понедельник, Апрель 02 2018, 01:16 PM - #Постоянная ссылка
  Відповідно до ч. 8 п.ї ст. 26 ЗУ "Про військовий обовязок і військову службу" Під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці, які
  в особливий період проходять військову службу за контрактом і строк контракту яких закінчився, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ