GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Заява про злочин

записано в Житлові питання
Понедельник, Февраль 27 2017, 10:38 AM
Голова правління неодноразово без затвердження кошторису ,рішень загальних зборів , діє особисто сам, заключає договір з фірмою якою є сам засновник виконує роботу в будинку і ставить будинку борг перед своєю фірмою та перечисляє кошти, приймає всі рішення без згоди співвласників будинку. Звітів про витрачені кошти не надає, до документації недопускає, .... Фактично є ознаки злочину, потрібно подати заяву. Заяву про злочин потрібно подавати від всіх співвласників, чи достатньо заяви від одного співвласника багатоквартирного будинку.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Февраль 27 2017, 05:41 PM - #Постоянная ссылка
    Треба дивитись ваш Статут щодо звітності та розпорядження коштами. Щодо звернення до правоохоронних органів то навіть одна особа може заявити про вчинення на її думку правопорушення. Якщо вмотивує, що це зачіпляє її інтереси то ще і стороною процеса. Крім того, в статуті має бути стаття про ревізійну комісію, яка має бути уповноважена на перевірку фінансової документації.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ