GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

зарахування страхового стажу

записано в Трудові питання
Вторник, Май 08 2018, 10:05 AM
03.01.1996 року звільнений за п. 1 ст. 40 КЗПП України, до 03.04. 1996 року отримував допомогу на підприємстві і є підтвердження, з 04.04. 1996 року на обліку ЦЗН і отримував допомогу. Пенсійний відділ не враховує три місяці в страховий стаж з 03.01.1996 року по 03.04. 1996 року.
Чому допомога і перебування в ЦЗН входить до страхового стажу, а перебування звільненому і отримання допомоги на підприємстві протягом трьох місяців не входить в страховий стаж.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Май 08 2018, 04:57 PM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!

  Це тому, що період між звільненням вас по скороченню і постановкою на облік до центру зайнятості, відповідно до чинного законодавства, не входить до СТРАХОВОГО СТАЖУ, а час отримання допомоги по безробіттю - так.

  Стаття 24 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Періоди, з яких складається страховий стаж)

  1. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

  До страхового стажу для обчислення розміру пенсії за віком, з якого обчислюється розмір пенсії по інвалідності або у зв'язку з втратою годувальника, крім наявного страхового стажу, зараховується також на загальних підставах відповідно період з дня встановлення інвалідності до досягнення застрахованою особою віку, передбаченого частиною першою статті 26 цього Закону, та період з дня смерті годувальника до дати, коли годувальник досяг би віку, передбаченого частиною першою статті 26 цього Закону.

  Період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, включається до страхового стажу.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ