GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Допомога людині похилого віку

Среда, Июнь 14 2017, 01:47 AM
Добрий вечір. Як допомогти людині похилого віку, я знімаю квартиру і постійно на роботі, одна з моїх сусідів це жінка похилого віку, сьогодні вона просила про допомогу, жінка швидше за все лежача, і нею ніхто ніхто не опікується, вона не може навіть попити води. Інші сусіди викликали поліцію а ті не мають права зайти в її житло, швидка теж не може нічим допомогти. Тому питання куди звертатись, які заяви куди писати щоб нарешті допомогли цій людині, яка соціальна служба вирішує такі проблеми? Дякую.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Четверг, Июнь 15 2017, 04:27 PM - #Постоянная ссылка
  Вітаю.
  В Україні наявна законодавча база, яка складається із переліку нормативних актів, що регламентують соціальну роботу та захист населення, — всього 46 законів і указів Президента України, декрети Кабінету Міністрів України, постанови Кабінету Міністрів України, розпорядження Президента України та Кабінету Міністрів України, накази — всього 88 найменувань.

  У головному Законі України — Конституції України, прийнятій 28 червня 1996 p., гарантуються основні права і свободи громадян.

  Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчуженими та непорушними.


  Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому ^забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

  Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

  У ст. 46 гарантується право на соціальний захист, що включає право на забезпечення громадян у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

  Дуже важливим для правової основи соціальної роботи є Закон України від 5 жовтня 2000 р. № 2017-ІП "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії". Державні соціальні стандарти і нормативи встановлюються з метою:

  · визначення механізму реалізації соціальних прав та державних соціальних гарантій громадян, визначених Конституцією України;

  · визначення пріоритетів державної соціальної політики щодо забезпечення потреб людини в матеріальних благах і послугах та фінансових ресурсів для їх реалізації;

  · визначення та обґрунтування розмірів видатків Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів, соціальних фондів на соціальний захист і забезпечення населення та утримання соціальної сфери.

  При виклику поліції, поліцейські повинні удосканалитись у тому що людина в небеспеці і цей момент регулюється ЗУ "Про національну поліцію" п. 14, ст. 23, а саме поліцейський вживає всіх можливих заходів для надання невідкладної, зокрема домедичної і медичної, допомоги особам, які постраждали внаслідок кримінальних чи адміністративних правопорушень, нещасних випадків, а також особам, які опинилися в ситуації, небезпечній для їхнього життя чи здоров’я.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ