GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Уважаемый посетитель!

Мы всегда рады Вам помочь, предоставив юридически грамотный ответ на вопрос в течение 24 часов.
Также нам не безразлично насколько своевременной и полезной оказалась наша консультация.
Просим Вас оценить качество предоставляемой услуги, сделав отметку "Нравится".
Вы также можете направить свой отзыв администратору по адресу: pravolegal@gmail.com

договір оренди землі

записано в Земельні питання
Суббота, Декабрь 09 2017, 10:52 AM
Доброго дня! Поясніть, будь- ласка, чи обов*язково в договорі оренди земельної ділянки приватної власності вказувати нормативну грошову оцінку цієї ділянки? Якщо так, то це треба робити на основі довідки Держгеокадастру, чи за спільною згодою орендаря і орендодавця можна вказати іншу величину нормативної грошової оцінки земельної ділянки? Дякую.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Декабрь 11 2017, 03:29 PM - #Постоянная ссылка
    Згідно ПКМУ «Про затвердження Типового договору оренди землі» № 220 від 03.03.2004 р., форма такого договору містить п. 5, в якому йдеться про вартість нормативної грошової оцінки земельної ділянки (земельних ділянок) на дату укладення договору.

    Крім того, згідно зі ст. 5 ЗУ «Про оцінку земель» № 1378-IV від 11.12.2003 р., грошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення може бути нормативною і експертною. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні (крім випадків спадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом (як випадків спадкування ними за законом, так і випадків спадкування ними за заповітом) і за правом представлення, а також випадків спадкування власності, вартість якої оподатковується за нульовою ставкою) та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

    Експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об'єкта оцінки. Експертна грошова оцінка земельних ділянок використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них, крім випадків, визначених цим Законом, а також іншими законами.

    Відповідно до ст.6 ЗУ «Про оцінку земель» №1378-IV від 11.12.2003 р., суб'єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель є: органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які здійснюють управління у сфері оцінки земель, а також юридичні та фізичні особи, заінтересовані у проведенні оцінки земельних ділянок; юридичні особи - суб'єкти господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, що мають у своєму складі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок та які зареєстровані у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників; фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які отримали кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок та ліцензію на виконання землеоціночних робіт у встановленому законом порядку; юридичні особи - суб'єкти господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, що мають у своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ