GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Уважаемый посетитель!

Мы всегда рады Вам помочь, предоставив юридически грамотный ответ на вопрос в течение 24 часов.
Также нам не безразлично насколько своевременной и полезной оказалась наша консультация.
Просим Вас оценить качество предоставляемой услуги, сделав отметку "Нравится".
Вы также можете направить свой отзыв администратору по адресу: pravolegal@gmail.com

Ответы (1)
 • Ответ принят

  Вторник, Июнь 14 2016, 04:15 PM - #Постоянная ссылка
  Доброго дня!

  Законодавством України, зокрема ст. 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що тимчасово окупована територія України є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.
  Набуття та припинення права власності на нерухоме майно, яке знаходиться на тимчасово окупованій території, здійснюється відповідно до законодавства України за межами тимчасово окупованої території.
  Відповідно до підпункту “а” пункту 13.1 статті 13 Закону України “Про створення вiльної економiчної зони "Крим" та про особливостi здiйснення економiчної дiяльностi на тимчасово окупованiй територiї України” протягом строку тимчасової окупації: передача права приватної власності на об’єкти, що розташовані (знаходяться) на тимчасово окупованій території України, підлягає реєстрації на іншій території України згідно з правилами, встановленими законодавством України.
  Водночас Ви маєте право звернутися для вчинення нотаріальної дії – посвідчення договору дарування як до приватного так і державного нотаріуса.
  Нравится
  Кам'янець-Подільський Центр правової інформації і консультацій
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ