GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Договор на оказание услуг

записано в Договори
Пятница, Август 25 2017, 10:11 AM
Заключили договор между физ лицом и ФЛП с электронными подписями (услуги продвижения в интернете). Услуга была выполнена не полностью. Как дальше быть? Как можно получить деньги от ФЛП или что можно сделать? ФЛП закрыто.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Пятница, Август 25 2017, 01:53 PM - #Постоянная ссылка
  Законодавець, регулюючи зобов'язання з надання послуг, розмежовує відповідальність сторін за невиконання чи неналежне виконання договору за критерієм оплатності договору. Звільнити боржника-підприємця від відповідальності за таким договором може тільки непереборна сила.
  Статтею 906 ЦК України передбачено що, у разі невиконання виконавцем умов договору, збитки, завдані замовнику невиконанням або неналежним виконанням договору про надання послуг за плату, підлягають відшкодуванню виконавцем, у разі наявності його вини, у повному обсязі, якщо інше не встановлено договором. Отже Виконавець, який порушив договір про надання послуг за плату при здійсненні ним підприємницької діяльності, відповідає за це порушення, якщо не доведе, що належне виконання виявилося неможливим внаслідок непереборної сили, якщо інше не встановлено договором або законом. У Вашому випадку ми рахуємо, що Вам потрібно звернутися до суду для відшкодування виконавцем завданих Вам збитків.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ