GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

догляд за недієздатною особою

Понедельник, Январь 19 2015, 01:53 PM
Мати інвалід другої групи,дитина війни прикута до ліжка. Які документи потрібні щоб оформити догляд за недієздатною особою. В які органи влади потрібно звернутись.
Нравится

Ответ принят

Понедельник, Январь 19 2015, 02:20 PM - #Постоянная ссылка
Доброго дня!
Є два варіанти.
Варіант 1. Ви можете оформити договір довічного утримання (догляду) і на його основі доглядати за мамою. Це оформляється у нотаріуса.

Варіант 2. Звернутися в територіальний центр соціального обслуговування при соцзахисті та оформити надання їй соціальних послуг щодо догляду.
Для оформлення таких послуг потрібно відповідно до п. 6 Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати подати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення місцевої державної адміністрації або структурному підрозділу з питань соціального захисту населення виконавчого комітету відповідної ради:

заяву із зазначенням згоди на оброблення персональних даних;

копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (за наявності);

довідку про доходи за останні шість місяців;

у випадках, передбачених законодавством - медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі або виписку з медичної карти амбулаторного стаціонарного хворого;

копію довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності).

Для отримання соціальних послуг, що надаються недержавним суб’єктом, особа, яка потребує їх надання, подає зазначені документи такому суб’єктові.

У разі коли особа, яка потребує надання соціальних послуг, за віком або станом здоров’я неспроможна самостійно прийняти рішення про необхідність їх надання, таке рішення може прийняти опікун чи піклувальник, органи опіки та піклування відповідно до законодавства.

Структурний підрозділ з питань соціального захисту населення місцевої державної адміністрації, структурний підрозділ з питань соціального захисту населення виконавчого комітету відповідної ради або недержавний суб’єкт, до якого звернулась особа щодо надання соціальних послуг, складає протягом трьох днів акт обстеження матеріально-побутових умов проживання такої особи (за згодою) за формою, встановленою Мінсоцполітики, який разом із зазначеними документами подається місцевому органові виконавчої влади або органові місцевого самоврядування для прийняття відповідного рішення.

7. Рішення щодо надання соціальних послуг приймається в установленому порядку місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування протягом 15 днів з дати подання документів, зазначених у пункті 6 цього Порядку, та акта обстеження матеріально-побутових умов проживання особи, яка потребує їх надання (за наявності).
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ