GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Доброго дня! Мати з малолітньою дитиною (7 років) переїхала в інший район, до бабусі з дідусем. Проживають у бабусі і дідуся, а зареєстровані де проживали попередньо. Дівчинка там навчалася в 1 класі. Мати відправлено на лікування по психіатрії, але ніякої групи ще не надано, бабуся має 2 групу інвалідності, батька немає дитина (одинока мати).Дитина має йти в 2 клас. Підкажіть в яку школу має йти дитина, хто має виховувати її поки мати на лікуванні?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Среда, Август 30 2017, 01:15 PM - #Постоянная ссылка
  Шановна пані надіє!
  Враховуючи ту ситуацію, у якій опинилася дитина, ми рекомендуємо Вам звернутися до директора школи за місцем знаходження дитини з письмовою заявою щодо офрмлення її до школи. Директор, отримавши Вашу заяву, оформляє дитину до школи, водночас надсилає запит до навчального закладу де раніше навчалась дівчинка для пересилки її особової справи. У разі, якщо директор не прийме Вашу заяву і попросить заяву матері, пристаньте на таку пропозицію. У подальшому, після виходу матері з лікувального закладу Ви зможете прийняти більш вірне рішення. Удачі Вам у Ваших спрвавах!
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ