GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Гарантія

Пятница, Май 12 2017, 10:09 PM
Доброго дня. Я купив телефон у магазині "Мультимедіа" з роком гарантії на ремонт. Через два тижні в телефоні зламалося програмне забезпечення. В магазині прийняли телефон але магазин давав запит на ремонт телефону у фірму виробник "Xiaomi" але фірма виробник не дала такого дозволу вказуючи що є якесь вздуття біля кнопки звуку, хоча телефон взагалі ще толком не використовувся і дефекту навіть не видно і людині яка не є спеціалістом в цьому не розібратися. Ціна телефону 5000грн. Що можете порадити? Чи можна виграти якусь справу в суді? Чи варто подавати позов? Гарно дякую
Нравится

Местоположение [ Смотреть увеличенную карту ]

Ответы (1)
 • Ответ принят

  Пятница, Май 12 2017, 11:55 PM - #Постоянная ссылка
  У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

  пропорційного зменшення ціни,
  безкоштовного усунення недоліків товару,
  відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
  У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку суттєвих недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), чи фальсифікації товару, підтверджених при необхідності висновками експертизи, споживач в порядку та у строки, встановлені законодавством, і на основі обов'язкового для сторін виконання правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця чи виробника:

  розірвання договору і повернення сплаченої за товар грошової суми,
  заміни товару на такий самий товар чи на аналогічний, з числа тих, що є в наявності у продавця (виробника).
  Вимоги споживача задовольняються відносно товарів, строк гарантії на які не закінчився.

  При заміні товару з недоліками на аналогічний товар належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не проводиться.

  При пред'явленні споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків товару, вони мають бути усунені протягом 14 днів чи, за згодою сторін, в інший строк.

  На письмову вимогу споживача, на час ремонту йому надається (з доставкою) аналогічний товар незалежно від моделі. Для цього продавець та виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача) повинен мати (створювати) обмінний фонд товарів.

  Перелік товарів, з яких формується обмінний фонд, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 № 172 і включає в себе, зокрема, телефонні апарати, в тому числі мобільного зв'язку, персональні комп'ютери та комплектуючі до них,

  За кожен день затримки виконання вимоги про надання аналогічного товару і за кожний день затримки усунення недоліків вище зазначеного строку (14 днів) споживачеві сплачується неустойка у розмірі 1% вартості товару.

  При усуненні недоліків шляхом заміни комплектуючого виробу або складової частини товару, на які встановлено гарантійні строки, гарантійний строк на новий комплектуючий виріб і складову частину вираховуються з дня видачі споживачеві товару після ремонту.

  Інформацію подано за матеріалами Порталу споживача: http://www.consumerinfo.org.ua/must_know/articles_rights/

  Інформація про пошкодження біля кнопки звуку може бути перевірена виключно експертним шляхом. Якщо експерт встановить, що таке пошкодження сталося з вини продавця чи виробника, то ви маєте високу перспективу виграти справу в суді і повернути затрачені 5 тисяч.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ