GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

В чому зацікавленність адвоката

записано в Загальні питання
Пятница, Январь 27 2017, 09:21 AM
Доброго дня.скажіть будь ласка в чому може бути зацікавленість адвоката.вибачаюсь але дії його дивні. Справа в тому що на мене був складений протокол по 130ак.протокол переданий до суду.на першому засіданні суддя виніс постанову на. Повернення протоколу та висновка назад в даї. Після суду я отримав від лікарні копію наказу про скасування висновку бо по результатам лабораторних досліджень в мочі наркотиків не виявлено. Ситуація така даі вже місяць не повертають протокол назад до суду.докази моєі невинуватості в мене на руках .в суд адвокат не надав. Адвокат стверджуе що потрібно почекати поки пройде три місяці і подать аппеляцію . я не можу зрозуміти чому чекати три місяці маючи докази на руках? І в чому може бути зацікавленність адвоката дотягнути справу до апеляціі? Не подавати клопотання про долученнч до справи доказів,та клопотання про прискорення розгляду справи,щоб суд потребував протокол та висновок назад до суду. Висновок який був повернутий на усунення недоліків скамований. Але суду про це не відомо. Так в чому ж зацікавленість адвоката так чинити та дотягнути до апеляціі.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Пятница, Январь 27 2017, 02:03 PM - #Постоянная ссылка
  Добрий день! Відповідно до статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено, що Провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин:
  1) відсутність події і складу адміністративного правопорушення;
  2) недосягнення особою на момент вчинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку;
  3) неосудність особи, яка вчинила протиправну дію чи бездіяльність;
  4) вчинення дії особою в стані крайньої необхідності або необхідної оборони;
  5) видання акта амністії, якщо він усуває застосування адміністративного стягнення;
  6) скасування акта, який встановлює адміністративну відповідальність;
  7) закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу;
  8) наявність по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, або нескасованої постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення, а також
  повідомлення про підозру особі у кримінальному провадженні по даному факту;
  9) смерть особи, щодо якої було розпочато провадження в
  справі.
  Статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено, що адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).
  Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
  В зв’язку з цим, ми Вам радимо дочекатися, коли з ДАІ в суд на розгляд буде передано після усунення недоліків протокол про адміністративні правопорушення, Вам потрібно буде подати в судовому засіданні письмове клопотання про закриття провадження по справі на підставі п. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( відсутність події і складу адміністративного правопорушення) та заперечення в якому викласти всі обставини, які виключають Вашу вину у вчиненні адміністративного правопорушення з посиланням на висновок лікаря про відсутність в крові наркотичних речовин та докласти до нього цей висновок лікаря та просити суд закрити провадження по адміністративній справі згідно ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в зв’язку з скасуванням акта (висновку лікаря), який встановлює адміністративну відповідальність.
  Якщо ж з ДАІ буде передано в суд адміністративний протокол з пропущенням 3-ох місячного терміну з дня вчинення правопорушення, то Ви також можете подати в судовому засіданні письмове клопотання про закриття провадження по справі, але вже на підставі п. 7 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення в зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу, а саме 3-ох місячного терміну з дня вчинення правопорушення.
  У випадку, якщо суд винесе постанову з якою Ви не згідні, то Ви можете оскаржити цю постанову в Апеляційному суді, шляхом подання апеляційної скарги.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ