GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Доброго дня .
Скажіть будь ласка, якщо адвокат надав акт про надання послуг на суму 6000 грн, то яку суму можуть відшкодувати?
І , якщо справу вже закрито, то тепер потрібно подавати позов до суду на відшкодування матеріальної шкоди, а не на відшкодування витрат на правову допомогу.?
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Четверг, Апрель 13 2017, 10:45 AM - #Постоянная ссылка
    Добрий день, якщо Вами дійсно було оплачено кошти за надання послуг адвоката в сумі 6000 грн. тоді цю ж суму і просіть суд стягнути з іншої сторони у Вашу користь . Якщо у Вас цивільна або адміністративна справа в такому разі визначаючи суму витрат на правову допомогу яку слід стягнути у Вашу користь суд керуватиметься Законом України "Про граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних та адміністративних справах".
    Відповідно до ст.1 цього Закону, розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних справах, в яких така компенсація виплачується стороні, на користь якої ухвалено судове рішення, іншою стороною, а в адміністративних справах — суб’єктом владних повноважень, не може перевищувати 40 відсотків встановленої законом мінімальної заробітної плати у місячному розмірі за годину участі особи, яка надавала правову допомогу, у судовому засіданні, під час вчинення окремих процесуальних дій поза судовим засіданням та під час ознайомлення з матеріалами справи в суді, що визначається у відповідному судовому рішенні.
    Якщо у Вашій справі судом прийнято рішення і не вирішено питання про повернення витрат на правову допомогу, тоді звертайтесь до суду із заявою про ухвалення додаткового рішення в частині стягнення витрат на правову допомогу,
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ