GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Відсутні документи на нерухомість.

записано в Спадкування
Вторник, Март 13 2018, 09:56 AM
У нотаріуса є заповіт за яким я отримую певну частину нерухомості. Ця нерухомість перейшла батьку від діда за актом дарування, про що зазначено в домовій книзі.
Але крім цієї книги більше документів на нерухомість немає. І сам акт дарування і техпаспорт на неї втрачено.
Чи можливо відновити документи без втручання суду. В даному будинку я не зареестрований.
Нравится

Ответ принят

Вторник, Март 13 2018, 08:03 PM - #Постоянная ссылка
Видачею будь-яких дублікатів втрачених документів про право власності на нерухоме майно займається Державна реєстраційна служба. Але для отримання дубліката – власне документа – необхідно спочатку внести інформацію про об'єкт нерухомості до електронного Єдиного реєстру .Отримати дублікат свідоцтва про право власності на нерухоме майно може лише його власник.
Спадкоємці не можуть отримати ці документи. В такому разі також потрібно звертатися до суду із позовом про визнання права власності на спадкове майно.Відновлення втрачених документів на нерухомість.
Для отримання дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно вам потрібно зробити наступне:
1. Опублікувати в пресі інформаційне повідомлення про втрату свідоцтва.
2. Звернутися до органу влади, який видав свідоцтво (у містах це виконавчі комітети міської ради, у районах – районні державні адміністрації).
До заяви обов’язково додається опубліковане в пресі повідомлення про недійсність втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності.

Документи, що підтверджують факт переходу права власності на нерухоме майна від попереднього власника до нового (договори купівлі-продажу, міни, дарування тощо), як правило, видаються нотаріусами.
Видача дубліката або копії втраченого документа, виданого вище зазначеними посадовими особами, здійснюється державним нотаріальним архівом. До передачі в архів примірників документів дублікат втраченого документа видається нотаріусом, який посвідчував такий документ.
Нравится
The reply is currently minimized Show
Ваш ответ