GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

В створеній громадський організації за статутутом передбачається посада директора, як найманої особи. Питання: чи може він і бухгалтер працювати як волонтер і при цьому підписувати фінансові документи та укладати договори. Якщо може, тоді чи потрібен штатний розпис та інша відповідна документація.
Нравится
Ответы (2)
 • Ответ принят

  Суббота, Март 03 2018, 02:52 PM - #Постоянная ссылка
  Для належного виконання вимог чинного законодавства із добровольцями необхідно укласти договір про надання безоплатних послуг. Укладання договору необхідно для того, щоб в разі перевірки уповноважених структур, не виникало питань щодо використання неофіційного працевлаштування працівників та в зв’язку з цим несплати відповідних податків. Варто пам’ятати, що за використання неоформлених працівників та несплату відповідних податків, для керівника організації встановлено відповідальність, зокрема кримінальну. В разі, коли між організацією та добровольцем укладено договір про безоплатне надання послуг, всі питання знімаються, адже людина не працює, а надає послуги, безоплатність яких встановлена (у відповідності до ст. 901 Цивільного Кодексу) умовами договору. Волонтер- обовьязково ДОБРОВОЛЕЦ !!!!
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
 • Ответ принят

  Суббота, Март 03 2018, 02:44 PM - #Постоянная ссылка
  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про громадські об'єднання
  (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2013, № 1, ст.1)
  {Зміни до Закону див. в Законі
  № 5026-VI від 22.06.2012, ВВР, 2013, № 22, ст.216}
  керівник ГО маэ право , працювати на громадських засадах» без зарплати. Це поняття хоча й є загальновживаним, проте законодавчо воно не визначено. ДФСУ на підставі здійсненного нею аналізу різних нормативних документів вбачає можливість виділити такі його ознаки:.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ