GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Внесення до ЄРДР

записано в Загальні питання
Вторник, Декабрь 05 2017, 01:46 PM
Прокурорами місцевої прокуратури і слідчими СВ відділу поліції умисно невиконувались ухвали суду які набрали законної сили. Подано заяву про злочин (ст. ст. 367,382 КК України) до прокуратури області .
прокуратура області заявляє, що станом на 01.12. 2017 року не має функцій слідчого органу.
Хто має право ввести заяву про злочин прокурора і слідчих СВ ВП НП до ЄРДР і розпочати досудове розслідування або напрвати за підслідністю.
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Среда, Декабрь 06 2017, 05:23 PM - #Постоянная ссылка
  Як відомо, Державне бюро розслідувань мало почати функціонувати з 20 листопада 2017 року і, відповідно, розпочати досудове слідство справ, які зараз розслідуються органами прокуратури.
  Водночас, досі Державне бюро розслідувань не розпочало своєї діяльності, а з 20 листопада 2017 року слідчі органів прокуратури втрачають повноваження щодо здійснення досудового розслідування злочинів, підслідних бюро.
  Ситуацію мав виправити законопроект 7278, який би продовжив повноваження ГПУ у цих справах до 1 січня 2019 року. Однак, проект станом на 05.12.2017 не включений у порядок денний засідання Верховної Ради.
  Наразі у слідчих прокуратури залишається право «дорозслідування» розпочатих ними кримінальних проваджень, з підслідністю ДБР, але не довше двох років. Одночасно слідчі прокуратури не мають права розслідувати нові кримінальні провадження, тобто ті, відомості щодо яких внесені до ЄРДР після 20 листопада 2017 року. Право розслідувати кримінальні провадження з ознаками підслідності НАБУ слідчі органів прокуратури втрачають за будь-яких умов.
  За офіційним повідомленням Генеральної прокуратури України, беручи до уваги, що наразі ДБР не розпочало свою роботу, а прокуратура втратила повноваження з розслідування, підслідних ДБР злочинів, вирішенням проблеми може стати використання керівниками прокуратур повноважень з доручення проведення досудового розслідування іншому органу досудового розслідування в порядку ч.5 ст. 36 КПК (у зв’язку із неможливістю здійснення ефективного досудового розслідування ДБР через те, що воно не розпочало свою роботу), а процесуальними керівниками – права особистого проведення слідчих (розшукових) та процесуальних дій (п.4 ч. 1 ст. 36 КПК України).
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ