GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Уважаемый посетитель!

Мы всегда рады Вам помочь, предоставив юридически грамотный ответ на вопрос в течение 24 часов.
Также нам не безразлично насколько своевременной и полезной оказалась наша консультация.
Просим Вас оценить качество предоставляемой услуги, сделав отметку "Нравится".
Вы также можете направить свой отзыв администратору по адресу: pravolegal@gmail.com

Виникнення сплати ПДФО

записано в Житлові питання
Вторник, Март 27 2018, 11:54 PM
Доброго настрою!

Потрібна Ваша консультація.

Готуємо будинок до продажу. Свідоцтво про право власності 2014 року, податок 5% на доходи фізичної особи при продажу не виникає.

Але справа в тому, що будинок підлягав реконструкції, змінилась площа в сторону збільшення. Логічно замовити новий технічний паспорт, тоді і є питання внесення в документ на право власності зміни щодо площі. Чи буде при цьому виникати випадок, при якому необхідно сплачувати 5% ПДФО? Як би Ви порадили вийти з положення в разі виникнення необхідності сплати.

Дякую.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Апрель 02 2018, 03:00 PM - #Постоянная ссылка
    Доброго дня!
    Відповідно до ст. 172.1 ПК Дохід, отриманий платником податку від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
    Від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об'єктів нерухомості підлягає оподаткуванню за ставкою 5 % ПДФО.
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ