GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Уважаемый посетитель!

Мы всегда рады Вам помочь, предоставив юридически грамотный ответ на вопрос в течение 24 часов.
Также нам не безразлично насколько своевременной и полезной оказалась наша консультация.
Просим Вас оценить качество предоставляемой услуги, сделав отметку "Нравится".
Вы также можете направить свой отзыв администратору по адресу: pravolegal@gmail.com

Аліменти

Пятница, Март 16 2018, 09:52 AM
Доброго дня.В мене запитання що до нового закону про аліменти.Я позивач на користь якого стягуються аліменти.З моменту рішення суду мій колишній чоловік жодного разу не приніс у виконавчу службу квитанції про сплату аліментів. Тепер виконавча служба вимагає,що за новим законом я,як отримувач аліментів повинна не пізніше, як на другий день після отримання коштів приходити в виконавчу службу і надавати їм квитанції(що я отримала кошти).Тому що за 10 років відповідач жодного разу не з'явився.Чи зобов'язана я це робити?Якщо ні,то на який закон я можу посилатись.
Нравится
Ответы (1)
  • Ответ принят

    Понедельник, Март 19 2018, 11:43 AM - #Постоянная ссылка
    Доброго дня, так, Ви зобов'язані надавати їм квитанцію. Перелік прав і обов'язків сторін виконавчого провадження у статті 12 Закону .
    Нравится
    The reply is currently minimized Show
Ваш ответ