GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Алименты и расчет задолженности

записано в Загальні питання
Вторник, Апрель 10 2018, 04:41 AM
Здравствуйте. Есть два исполнительных листа по алиментам на мать до 3-х лет ребенку и на ребенка. Муж платил алименты с 4-х месяцев ребенка до 3-х лет по собственному заявлению на работе 25% от суммы зп. С 3-х лет до 4-х лет ребенка платил по 500 грн (это не 25% с зп) по почте переводом. Сейчас ребенку 5 лет, вот год уже ничего не платит, на меня соответственно тоже не платил ничего. Теперь сам вопрос: имея на руках два исполнительных листа, куда мне их сейчас нести? Кто должен сделать перерасчет по выплатам? И что делать с долгом который образуется? Спасибо заранее за ответ.
Нравится

Местоположение [ Смотреть увеличенную карту ]

Ответы (2)
 • Ответ принят

  Среда, Апрель 11 2018, 09:26 AM - #Постоянная ссылка
  Крім тиго боржнику по сплаті аліментів виноситься забороний припис: 1) обмеження боржника в праві виїзду за межі України; 2) тимчасового обмеження боржника в праві керування транспортними засобами, 3) обмеження боржника в праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю тощо; 4) про встановлення тимчасового обмеження боржника в праві полювання.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
 • Ответ принят

  Среда, Апрель 11 2018, 09:23 AM - #Постоянная ссылка
  Прийнявши Закон України № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» 7 грудня 2017 року, що набрав чинності минулого тижня, а саме 6 лютого 2018 року, законодавець пішов ще далі в захисті прав дитини, посиливши відповідальність батьків за невиконання ними обов'язків зі сплати аліментів, значно спростивши процес притягнення до відповідальності винних осіб.
  Тепер у разі несплати аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім'ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців із дня подання виконавчого документа до примусового виконання, орган державної виконавчої служби має право:

  1) скласти протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення та надіслати його для розгляду до суду за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби.
  Своєю чергою, Кодекс про адміністративні правопорушення було доповнено новим видом адміністративного стягнення - суспільно корисні роботи (ст. 31-1), які на відміну від громадських робіт є платними та дають змогу боржникові шляхом їх виконання поступово погашати наявну заборгованість.
  2) на вимогу стягувача протягом десяти днів видати довідку про наявність заборгованості зі сплати аліментів, що дійсна протягом одного місяця з дня її видачі.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ