GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход

Шановний відвідувачу!

Сервіс "Консультація юриста" перенесено на сайт Мережі правового розвитку (https://ldn.org.ua) докладніше на сторінці Правова допомога

Адмін кодекс

записано в Про суди в Україні
Среда, Январь 25 2017, 03:28 PM
доброго дня!! така ситуація. 24 листопада, згідно мене був складений протокол по ст130, на основі мед висновку по результатам еспрес тесту. 22 грудня був суд постанова суда відправити на усунення недолікі протокол та висновок. 23 грудня я отримав результати хіміко токсилогічної експертизи, де вказано, що в мочі не виявлено наркотичних речовин, а також повідомлено проте , що висновок по результатам теста відмінено . Вже пройшов місяць після суду але протокол гаї так і не повернуло. подать на моральні збитки на інспекторів не можу бо не має постанови. Скажіть будь ласкачи є якісь терміни , норми , через який час даї повинно повернути в рамках закону, ? бо таке враження що ціле спрямовано держуть так довго даї протокол та не повертають до суду. що робити в такій ситуації?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Среда, Январь 25 2017, 06:32 PM - #Постоянная ссылка
  Працівники поліції склали адміністративний протокол про порушення вами ст. 130 КУпАП і мали направити його до суду для прийняття рішення про застосування штрафних санкцій відповідно до закону. Слід розуміти, що після отримання результатів хіміко-токсилогічної експертизи, де вказано, що в мочі не виявлено наркотичних речовин, а також повідомлено проте, що висновок по результатам теста відмінено, в поліції відпали підстави для передачі протоколу до суду.
  З вашої сторони подайте заяву до суду з поханням закрити справу за відсутністю доказів про вчинення правопорушення. На вашу заяву суд звернеться до поліції за виправленим протоколом (так ви вплинете на прискорення розгляду справи), або закриє справу за відсутністю доказів.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ