GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Добірка актуальних грантів для організацій громадянського суспільства
Добірка актуальних грантів для організацій громадянського суспільства Фото: Google

Ресурсний центр "Гурт" пропонує організаціям громадянського суспільства скористатися цією добіркою для пошуку фінансових можливостей.

1. Європейський Союз оголосив новий глобальний конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини. Дедлайн - 9 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

2. IFES запрошує неурядові неприбуткові організації з відповідним досвідом до участі в конкурсі проектів на проведення адвокаційної кампанії на підтримку прийняття нового закону про національний референдум в Україні. Дедлайн - 10 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

3. Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу - конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Мета конкурсу - посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізація членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ. Дедлайн - 20 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

4. «Український медійний проект» запрошує до подання проектних пропозицій на отримання малих грантів. У конкурсі малих грантів можуть брати участь офіційно зареєстровані в Україні медійні організації, компанії та ЗМІ. Дедлайн – 20 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

5. Відкрито конкурс подачі заявок на «Проекти Європейського Співробітництва». Це один із каналів фінансування «Креативної Європи», що охоплює найбільшу частину бюджетних коштів в рамках підпрограми «Культура» і передбачає участь для найширшого спектру організацій культурного профілю з різних європейських країн та можливість їх співпраці за проектами міжкультурного співробітництва, а також інших творчих проектів. Дедлайн - 22 листопада 2017 року / 18 січня 2018 року.

Детальніше – тут.

6. Оголошено конкурс на отримання гранту під назвою «Школа №3» підсоціально-культурні проекти для міста Миколаївка Донецької області. Дедлайн - 23 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

7. Американська академія педіатрів надає фінансову  та технічну підтримку для проектів, спрямованих на покращення здоров'я дітей у громадах. Дедлайн - 28 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

8. The European Outdoor Conservation Association (EOCA) запрошує подавати заявки на підтримку проектів, спрямованих на охорону природи. Дедлайн - 30 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

9. Команда Harald Binder Cultural Enterprises відкрила Програму грантів HBCE. Організатори запрошують громадські організації подати свої проекти у сфері культури, мистецтва та освіти. Грант передбачає фінансування у розмірі від 500 до 5 000 €. У планах підтримати до 10-ти актуальних проектів, які будуть реалізовані у 2018 році, та оголосити про наступний відбір. Дедлайн - 30 листопада 2017 року.

Детальніше – тут.

10. Міністерство культури України ініціює проект «Малі міста – великі враження». У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно – економічному розвитку територій. Дедлайн - 30 листопада / 2 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

11. Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») оголошує програму грантів, спрямовану на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах Донецької та Луганської областей, а саме впровадження нових технологій післяврожайної обробки та переробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту. У межах цієї програми малим і середнім підприємствам, приватним підприємцям та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у сфері агропромислового сектору буде надано до 7 грантів на реалізацію запропонованих проектів.  Дедлайн - 4 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

12. Цільовий Фонд  Організації Об’єднаних Націй, підтримуючи дії, направлені на запобігання насилля над жінками, приймає заявки на конкурс грантів від громадських організацій. Дедлайн - 5 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены