GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Навчальна програма «Академія політичного лідерства 2016»

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (с) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства 2016» депутатів місцевих рад, активістів політичних партій та громадських активістів.  

Мета «Академії політичного лідерства 2016» – підготовка нових відповідальних та ефективних політичних лідерів.

Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками з різних регіонів України. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу у групах над спільними завданнями та виконанням домашніх завдань.

Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування за кордоном.

До навчальної програми в якості тренерів запрошені відомі експерти, політтехнологи, журналісти, народні депутати України, громадські діячі.

В рамках програми відбудеться три сесії дводенних навчальних семінарів:

  • Політичне лідерство;
  • Ефективні медіа комунікації;
  • Організація кампаній громадського лобіювання.

Перша сесія буде проведена 28-29 травня 2016 року у тренінговому центрі Міжнародного Республіканського Інституту у м. Дніпропетровськ. Наступні сесії заплановані на 10-12 червня та 24-26 червня.

Участь в програмі. До участі запрошуються молоді люди віком від 19 до 40 років, які прагнуть отримати нові знання та мають активний досвід у суспільно-політичному, громадському житті, є діючими депутатами місцевого рівня. До участі буде відібрано 25 осіб.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Aплікаційну форму (у додатку) до 6 травня 2016 року та надіслати на адресу:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Відбір учасників буде проведений до 17 травня 2016 року.

Контакти: Олександр Спутай, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., +38-044- 2897740

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены