GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Харкові підписано меморандум про спільну діяльність задля захисту прав ромів
У Харкові підписано меморандум про спільну діяльність задля захисту прав ромів Фото: fundunion.org

21 грудня 2016 року у Харкові було створено Громадську координаційну раду з інтеграції та захисту прав ромів.

На заході, присвяченому її започаткуванню, правозахисники, громадські активісти та представники ромських об’єднань обговорили проблеми ромських громад Харкова та області, зокрема, питання забезпечення їх прав і законних інтересів, медичного обслуговування, освіти для дітей і дорослих, працевлаштування, залучення до культурного життя, отримання соціальних виплат тощо.

Вони дійшли спільної думки щодо необхідності об’єднання зусиль представників громадянського суспільства і органів влади з питань протидії дискримінації та порушенням прав людини, а також посилення соціальної інтеграції ромської національної меншини у Харкові та Харківській області через обмін інформацією щодо поточних проблем і потреб ромів, розробку рекомендацій та реалізацію плану дій щодо вирішення існуючих проблем ромської громади.

Для досягнення цих цілей учасниками обговорення було підписано Меморандум про започаткування Громадської координаційної ради з інтеграції та захисту прав ромів. Одним із підписантів стала і Чугуївська правозахисна група.

Нагадаємо, що ЧПГ вже давно займається захистом прав ромів. Так, адвокат Роман Лихачов вже неодноразово відстоював порушені права ромів у судових справах, в яких простежувалися ознаки дискримінації за національною приналежністю.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены