GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Провайдери безоплатної правової допомоги на Харківщині консолідують зусилля для захисту прав громадян
  • Автор Віталій Бабика, Фонд сільських громад Дворічанщини.
  • Опубликовано в  Події
  • 0 комментарии
Меморандум підписує керівниця ГО "Фонд сільських громад Дворічанщини" Людмила Ковтун. Фото: ГО "Фонд сільськиї громад Дворічанщини".
Меморандум підписує керівниця ГО "Фонд сільських громад Дворічанщини" Людмила Ковтун.

У селищі Дворічна Харківської області 10 жовтня 2016 року представники організацій-надавачів безоплатної правової допомоги - Дворічанського офісу Мережі правового розвитку, Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» - підписали меморандум про співпрацю.

Головною метою меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на недопущення порушень Конституційних прав і свобод громадян їх забезпечення безоплатною правовою допомогою. 
Також сторони домовилися про спільну роботу щодо проведення правопросвітницьких заходів направлених на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів. 
Керівники організацій висловили упевненість у тому, що об’єднання зусиль позитивно позначиться на якості послуг, що надаються, від чого неодмінно виграють мало захищенні верстви населення та громада в цілому.

Більше фото - у галереї до статті.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены