GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Все про безоплатну правову допомогу - платформа запрацює через рік

Команда ІРЦ Правовий простір зробила ще кілька важливих кроків до створення першого в Україні порталу для провайдерів безоплатної правової допомоги (БПД). У Києві, у конференц-залі Міжнародного фонду «Відродження», 5-6 вересня відбулася сесія з розробки структури інформаційно-аналітичного порталу «Правовий Простір», який має запрацювати вже восени 2020 року.

Завдяки дводенному брейнстормінгу разом із колегами та партнерами маємо чітке бачення функціоналу порталу, стратегії просування оновленого сайту та план дій, який вже почали виконувати.

Нагадаємо, портал «Правовий Простір» змінює акценти. Якщо раніше користувачами сайту були в основному відвідувачі, які потребували правової допомоги, то зараз ними мають стати провайдери та стейкхолдери БПД.

- Нині для громадян є доволі багато ресурсів, які надають правову допомогу. Кожен провайдер БПД має сайт де інформує про свою діяльність і послуги. Але для професійних спільнот одного майданчика немає, а потреба в ньому є, - наголошує директорка Інформаційного ресурсного центру “Правовий Простір” Наталя Бімбірайте.

В травні та липні 2019 року команда зустрічалася з представниками мереж надавачів правової допомоги, щоб почути запит і побажання основної цільової аудиторії та «відшліфувати» ідею створення порталу. Почули кожного:) Усі пропозиції ретельно обробили й взяли до уваги при розробці структури порталу.

Щиро вдячні за дружню атмосферу, свіжі та креативні ідеї учасникам сесії: координаторці Програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду "Відродження" Ользі Гальченко, виконавчому директору ГС "Мережа правового розвитку" Євгену Полтенку та комунікаційному менеджеру спілки Денису Губашову; менеджерці з комунікаційного розвитку Асоціації юридичних клінік Марії Цип'ящук; директору Української фундації правової допомоги Миколі Сіомі; голові правління Мережі правового розвитку Наталі Бімбірайте; фасилітатору зустрічі, керівнику Студії соціальних технологій «Garnet» Руслану Бахтиєву; адвокату, керівнику Херсонського офісу МПР при ГО «ІРЦ «Правовий простір» Сергію Плахотнюку, координаторці проектів ІРЦ «Правовий Простір» Людмилі Чванько та редакторці ІРЦ «Правовий Простір» та ГС “Мережа правового розвитку” Олені Орловій.

Дуже круто, коли і команда порталу, і стейкхолдери - на одній хвилі!  

Фото: Олена Орлова, Людмила Чванько, Наталя Бімбірайте.

Захід проведено в рамках проекту «Розвиток інституційної спроможності порталу «Правовий Простір», що реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены