GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Києві презентують арт-бар з ромською назвою
Елемент інтер'єру арт-закладу Gypsy Bar. Елемент інтер'єру арт-закладу Gypsy Bar.

При столичному театрі «Актор» 22 червня відкривається Gypsy Bar. І хоча господарі закладу – не роми за національністю, свій спосіб життя вони асоціюють саме з цим кочовим народом.

Про відкриття арт-бару у Фейсбуці розповів актор київського театру «Актор», молодий ромський активіст Петро Русаненко. Він запросив усіх бажаючих прийти на камерну вечірку 22 червня.

На запитання Правового Простору щодо філософії закладу та його назви, Петро розповів, що це просто бар при театрі, де він працює. Нещодавно тут змінилися господарі, і оновлене місце доволі несподівано назвали Gypsy Bar.

-      Я підійшов до нових господарів, познайомився, розповів, що я ром. Вони зізналися, що до ромської національності відношення не мають. Просто все життя мандрують, переїжджають, тому й асоціюють себе з ромами – так і вирішили назвати бар. Це символічна назва для їхньої родини, – ділиться Петро Русаненко.

І хоча, за його словами, бар складно назвати суто етнічним закладом, ромська тема розкрита в його інтер’єрі: всередині є символічний шатер, картини з зображенням коней, у дворі – фреска з етнічними ромськими мотивами.

На відкриття закладу організатори запрошують любителів театру та музики. Обіцяють музичний джем. У програмі – акустичні кавери на улюблені пісні. 

35744115

Певно, ті, хто прийдуть цього вечора до Gypsy Bar, зможуть дізнатися більше про його історію та ромський компонент концепту.

Нагадаємо, Петро Русаненко – студент Київського театрального університету ім. Карпенка-Карого, актор, ромський активіст – нещодавно представив два творчих кінопроекти, короткометражні художні фільми. Перший – «Пам’ятати» (2017 р.) на тему голокосту ромів у часи Другої світової війни. Другий – «Допоки вогонь горить» (2018 р.), в основі якого – романтична і водночас драматична історія ромської родини. 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены