GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
У Києві запалять свічки пам'яті жертв Бабиного Яру

Пам’ятна хода і мітинг «Без пам’яті немає майбутнього» пройде у столиці 1 жовтня. Акція присвячена 76-й річниці масових розстрілів у Бабиному Яру. Участь у ній візьмуть представники єврейської та ромської громад, праведники та свідки Бабиного Яру, представники влади та молодь.

Міжнародна асоціація "Спільнота Святого Егідія" (http://www.santegidio.org/) та рух "Молодь За Мир" запрошують на ходу, щоб разом запалити свічки пам'яті жертв Бабиного Яру. Хода відбудеться у серці Києва, на Подолі — в районі, де раніше проживали і звідки  вирушали у свою останню дорогу, на смерть євреї. Наприкінці ходи, на Контрактовій площі, відбудеться меморіальний мітинг. 
Бабин Яр — це не далека історія, не “чужа”, лише єврейська трагедія — це частина історії нашого міста, це наша історія. І ця хода — свідчення того, що Бабин Яр — це біль, що об’єднує свідомість усіх киян, що стає особливо актуальним сьогодні. 

Ця традиція може стати засадничою ідеєю для побудови Києва ХХI століття, в якому жодну національну спільноту не буде виключено з життя та спільної долі всього міста. Важливою і знаковою є участь молоді у цій ході — так школярі та студенти показують, що прагнуть збудувати майбутнє без насильства, без дискримінації та зневаги, яких сьогодні ще надто багато в Києві.

У пам'ятній ході візьмуть участь представники єврейської та ромської громад, праведники та свідки Бабиного Яру, представники влади, школярі та студенти Києва. Серед учасників делегація України у V Міжнародного конгресу "Молодь європи за світ без насильства", що проходив у Кракові - Аушвіці в вересні 2017 р. 

Пам’ятна хода рухатиметься на маршрутом: перехрестя вул. Сагайдачного/вул. Андріївська – Пам’ятник Сковороді (Контрактова площа).

Дата: 1 жовтня 2017 року, неділя, початок о 18.30

Сторінка події у Фейсбуку – за посиланням.

За детальнішою інформацією звертайтеся: Юрій Ліфансе, тел.: 067 502 85 89 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены