GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Ділові перемовини в Італії відбудуться вчасно

За вини співробітників сектора державної міграційної служби житель Одещини не міг вчасно отримати ID-паспорт. Внаслідок цього зривалася його поїздка до Європи на ділові перемовини, як наслідок – міг постраждати бізнес, а збитки понести і він, і закордонні партнери. Юрист Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку зміг розв’язати ситуацію дистанційно, при цьому – дуже оперативно.

До приймальні Офісу при Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України» у серпні 2017 року звернувся пан Олександр. Розповів, що йому конче потрібно отримати ID-паспорт для поїздки до Італії, де запланована ділова зустріч з партнерами. Олександр займається ремонтом приміщень. З приводу отримання закордонного паспорту  він звернувся до місцевого сектору ДМС України в Одеській області. Маючи надію, що за  короткий термін зможе  отримати довгоочікувану ID-картку, придбати квитки на літак та встановити конкретну дату зустрічі з партнерами.

Коли на прийомі в ДМС чоловік надав спеціалісту відділу свій паспорт, у відповідь почув коментар, який  вкрай здивував його. Буцімто, на його паспорт вже виготовлено закордонний паспорт у 2008 році. Олександр обурився і заявив, що такого документа він не отримував.

У його присутності спеціаліст зателефонував до ГУ ДМС України в Одеській області, де йому відповіли, що для вирішення питання по суті Олександр повинен звернутися до ГУ ДМС з письмовою заявою. Заяву розглянуть і за її результатами приймуть рішення. На запитання щодо термінів розгляду цієї заяви чоловік почув:не менше, ніж півтора місяці.

Це зовсім не влаштовувало Олександра, оскількизривалася його зустріч, а це у свою чергу тягнуло негативні наслідки для бізнесу з обох сторін та вело до збитків. Вислухавши цю історію, керівник Офісу Леонід Семененко вирішив звернутися до керівництва ДМС телефоном. Розмова з першим заступником начальника ГУ ДМС     тривала у присутності заявника.

- Чиновник спочатку посилався на те, що таке питання вирішити неможливо, що для цього потрібно певний період часу та таке інше. Насамкінець, зважаючи на серйозні доводи, які були йому надані, він прийняв нашу сторону та  пообіцяву     найкоротший термін вирішити питання щодо врегулювання цієї ситуації, - коментує Леонід Семененко.

Наступного дня пан Олександр завітав до прийомної Офісу та повідомив, що його запросили до Татарбунарського районного сектору ГУ ДМС України в Одеській області, принесли свої вибачення з приводу ситуації, що склалася за їх вини, ітого ж дня  розпочали процедуру виготовлення його закордонного паспорта.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше продіяльність мережі,засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены