GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Добірка ресурсів для вивчення англійської
Добірка ресурсів для вивчення англійської Фото: Google

Серед іноземних мов, які потрібно знати, англійська, що давно стала міжнародною, стоїть на першому місці. Вона використовується усюди – від сленгу в мережі Інтернет до бізнесу та науки. Англійська об'єднує тисячі людей і допомагає отримувати знання iз великоï кiлькостi джерел інформації. А у нашій країні знання англійської в кілька разів підвищує шанси отримати високооплачувану роботу або можливість навчатися чи працевлаштуватися за кордоном. Ресурсний Центр Гурт підготував добірку ресурсів, з допомогою яких ви зможете вивчити іноземну мову "з нуля". 

LinguaLeo

Напевно, найпопулярніший онлайн-ресурс серед молоді для вивчення англійської мови. Платформа використовує ігрову механіку, завдяки якій процес навчання протікає швидше та цікавіше. Користувач може не лише виконувати вправи з граматики або читати тексти, але й переглядати відеокліпи та слухати аудіокниги.

Duolingo

Ще один досить відомий ігровий сайт для вивчення іноземної мови. Кожен урок складається із завдань з аудіювання, перекладу та розмовної лексики. За один курс можна вивчити близько 2000 слів.

LearnEnglish від British Council

Світова платформа для вивчення англійської мови. Спочатку пропонується пройти онлайн-тест для визначення рівня мови, а потім підбираються необхідні курси, наявні у країні – від повсякденної англійської до підготовки до складення іспиту IELTS. Є можливість займатись онлайн з викладачем англійської мови.

BBC Learning English

Курс пропонує інтерактивні та візуалізовані вправи, що покращують навички слухання, читання та вивчення нових слів; один з розділів присвячений саме для роботи над вимовою. Також пропонується пройти курс 6 Minute English – шестихвилинні ролики на різноманітні теми.

Exam English

Чудова платформа для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів на кшталт IELTS, TOEFL. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на цей момент.

Livemocha

Соціальна мережа для тих, хто вчить іноземні мови. Тут можна знайти «напарника». Наприклад: ви вивчаєте англійську мову, а хтось – українську. Ви допомагаєте одне одному в режимі реального часу. Доступний відео чи аудіо чат.

Bussu

Схожа платформа для вивчення іноземної: шукаєш співрозмовника та розвиваєш common English. Окрім цього, на сайті доступні уроки для запам’ятовування лексики та постановки вимови, а виконані вправи перевірятимуться носіями мови.

LyricsTraining

Маловідомий, проте не менш захопливий сайт для вивчення мови. На цій платформі мова вивчається за допомогою прослуховування музики та перегляду відеокліпів: необхідно вставляти пропущені слова в тексті пісні, поки та грає. 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены