GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Юристи Кам’янець-Подільського роз’яснили студентам їхні права
Юрист Максим Романюк на зустрічі зі студентами. Фото: Асоціація юристів Кам'янець-Подільського.
Юрист Максим Романюк на зустрічі зі студентами.

Представники Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку до Дня студента провели правопросвітницькі зустрічі на тему«Студент, знай свої права».

Перший захід пройшов 23 січня для студентів-правників 1 курсу Кам`янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права. Другий представники офісу при Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського також провели для майбутніх юристів, студентів 3-4 курсів коледжу Подільського Державного аграрно-технічного університету.

16237085 1558593944170470 1186378795 n

Зустріч у Кам`янець-Подільському відділенні Ірпінського державного коледжу економіки та права. Фото: Асоціація юристів Кам'янець-Подільського. 

Юрист Офісу Максим Романюк розповів про правомірність мобілізації студентів, перевірки кімнат у гуртожитках без відома студентів, які в них мешкають, про правила відвідування лекцій та якими мають бути дії у разі відсутності викладача на парі*.

Окрім цього, разом зі студентами правник розв’язав питання, з якими люди найчастіше звертаються до Офісу, розповів, як їм надають безоплатну правову допомогу та вирішують проблеми силою закону.

DSC 0410 

У коледжі Подільського Державного аграрно-технічного університету. Фото: Асоціація юристів Кам'янець-Подільського. 

*Докладна консультація юриста Максима Романюка на ці теми – у матеріалі "«Студент, знай свої права»: про лекції, гуртожитки та мобілізацію до війська".

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены