GK News 2 - шаблон joomla Видео
Вход
Ромьскі НУО запрошують взяти участь у конкурсі «Піранья року»

Представники неурядових організацій, піарники, менеджери з комунікації і ті, хто відповідає за взаємодію з громадськістю та ЗМІ і втілювали  ініціативи, пов’язані з захистом прав ромів, мають нагоду спробувати свої сили в конкурсі на звання кращих в PR громадянського суспільства.

Інформація про конкурс з’явилася на ресурсі Громадський простір 12 жовтня. Цього ж дня доєднатися до нього ромським неурядовим організаціям запропонували директорка  Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду "Відродження"   Ольга Жмурко.

Через Фейсбук-групу "Захист прав ромів України" вона запросила всіх, хто має досвід втілення цікавих інформаційних проектів, якими можна пишатися, і які гідні того, щоб про них дізналися інші колеги з громадського і не тільки сектору, не зволікати і подаватися на конкурс «Піранья» кращих в промоції громадських та благодійних ініціатив. 

«У вас,шановні колеги, які працюють на ниві захисту прав ромів, є чимало реалізованих цікавих ініціатив, тож, ми впевнені серед них знайдуться достойні бути представлені на такому конкурсі. Представленість ромських організацій на такому конкурсі буде вже сама по собі кейсом інклюзії в комунікації між НУО», - зазначила Ольга Жмурко.

Дедлайн подачі заявок на конкурс – 5 листопада 2017 року.

Організатори зазначають, що в  ході конкурсу журі оцінить комунікаційну складову адвокаційних, просвітницьких, фандрейзингових та мобілізаційних проектів, які проводили громадські та благодійні організації у 2017 році.

Інші подробиці та умови конкурсу – за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=piranya-roku-nastav-chas-vyznachyty-kraschyh-v-pri-hromadyanskoho-suspilstva

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены